Negativní ionty2023-09-29T07:31:07+02:00

Negativní ionty

„Negativní ionty jsou vitamíny života.“

Buďte nejen silní a zdraví, ale taky mladí a krásní

Nedávno jsme navázali spolupráci s firmou NEIO, která je výrobcem doplňků stravy a kosmetiky.

Ne ovšem jen tak ledajakých, jejich výrobky totiž obsahují MOLEKULU ŽIVOTA a díky NEIONE TECHNOLOGY jsou také obohaceny o NEGATIVNÍ IONTY.

Použijeme citát známého vědce NIKOLY TESLY, který prohlásil:

„NEGATIVNÍ IONTY JSOU VITAMÍNY ŽIVOTA“

A protože se zde nechceme rozepisovat o vědeckých poznatcích Ing. Jána Keresteše, CSc., který stojí za všemi převratnými objevy ve firmě NEIO, popíšeme pouze pár výrazů a pokud budete chtít vědět více, stačí jen kliknout na níže uvedené.

Jeho získané poznatky z experimentální fyziky tak položily základ pro vývoj a uplatnění unikátních molekul a pro technologii negativních iontů v medicíně, výživě lidí a revolučních kosmetických produktech.

 • Ing. Ján Keresteš CSc. vystudoval jadernou fyziku a má doktorát z experimentální fyziky.
 • V roce 2008 získal ocenění WIPO AWARDS 2008, světové organizace duševního vlastnictví za nejlepší patenty.
 • V roce 2010 pak obdržel cenu vlády Slovenské republiky Cenu Jána Bahýľa za významného vynálezce Slovenské republiky.
 • Dlouhé roky se podílí na vývoji a výzkumu energetických zařízení.

MOLEKULA ŽIVOTA – Jedinečný patentovaný komplex flavonoidů obsažený v přípravcích NEIO®

FLAVONOIDY – Flavonoidy jsou velmi silné přírodní antioxidanty. Poskytují tak ochranu před škodlivými vlivy volných radikálů, které jsou zodpovědné za předčasné stárnutí buněk a vznik nejrůznějších onemocnění. Dostatečný přísun flavonoidů přispívá k udržení správné funkce buněk organismu.

Doplňky stravy

 • 1099 

  MMUNO·IONE prášek je ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho nejen při chřipce, viróze či nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný beta-glukanem, zinkem, jódem a bylinnými extrakty je navíc posílený flavonoidovým komplexem Molekula života. IMMUNO·IONE představuje mimo jiné kvalitní zdroj nejúčinnějšího vysoce vstřebatelného hořčíku, který se významně podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu.

 • 1179 

  DUAL kapsle přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Přípravek obsahuje 13 účinných přírodních látek zkoncentrovaných do jednoho unikátního řešení. Jednotlivé složky přípravku jsou vybrány tak, aby se navzájem pozitivně ovlivňovaly za účelem dosažení maximálního efektu při normalizaci metabolismu a dosažení celkové rovnováhy těla. Tento komplexní přípravek významně přispívá k zajištění potřebného množství vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.

 • 499 

  Neione® roztok je zcela originální přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný hořčíkem, jódem, bylinnými extrakty a flavonoidovým komplexem Molekula života, který slouží k vytvoření prostředí negativních iontů. Účinky flavonoidového komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Prostředí negativních iontů totiž podporuje účinky jednotlivých složek přípravku díky efektivnějšímu průniku aktivních látek do buněk. Neione® tak příznivě působí na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii člověka.

Molekula života

Články o negativních iontech

Přejít nahoru